| anonim_4396 a întrebat:

De ce cei mai multi oameni au ales sa se inchine unui dumnezeu, si nu se inchina faptului ca 1+1=2 sau gravitatiei?

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

De ce un ateu isi pune nikul Dumnezeu?

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca Dumnezeu a lasat pe lumea asta si k unu plus unu egal 2 si gravitatia... cum te-a lasat si p tine... da mai face si greseli k nu tuturora ne daruieste si minte si bun simt...Bine eu una cred ca u vrei sa faci sondaj de opinie cu intrebarile astea... da serios mai bine te-ar pasiona lucruri mai interesante...

| Delycious..And...Funky a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru tine : Tu de ce ti-ai pus numele,, Dumnezeu''?! pentru nu este deloc bine sa-ti pui numele sfantului nostru cel mare si tatal tuturor.