| anonim_4396 a întrebat:

De ce duc dorul parintilor la scoala? in timpul orelor imi vine sa plang si vreau acasa chiar daca nu stau in gazda si sunt constient ca dupa incheierea orelor ii voi vedea din nou.
Acum da cand a inceput scoala imi vine sa plang si acasa..sunt clasa a 9 a.
Vreo explicatie? un sfat? Dau funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te au cocolosit prea mult pana acum parintii. ai nevoie de independenta

| TWLover11 a răspuns:

Am citit in multe locuri ca in perioada de pubertate si pe acolo copii cauta sa fie iubiti si cauta afectiune. Poate ca asa esti tu, mai emotiv, si mie imi este foarte dor de mama cand merg undeva si o iubesc mult asa ca dupa parerea mea e normal big grin