| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 9 a si vreau neaparat sa ma mut la alt liceu!
Nu mai rezist! Imi vine sa plang in timpul orelor crying (sunt baiat). Colegii sunt rai,este posibil sa plang din cauza asta? Simt asa ca nu rezist, vreau acasa.(nu stau in gazda)
Vreau sa ma mut neaparat! Nu mai rezist pana semestrul viitor crying((

Răspuns Câştigător
| ElectroAngel a răspuns:

Poti sa te muti rapit du-te la directoarea/directorul scolii si iti faci fisa de transfer ai termen pana vinera viitoare pana se incheie cu fisele de transfer! SUCCES (asa am patit si eu)

| anonim_4396 explică (pentru ElectroAngel):

La alt liceu sau in alta clasa? eu vreau in alt liceu si din cate am inteles nu se poate crying(

| ElectroAngel a răspuns (pentru anonim_4396):

La alt liceu sau clasa depinde ce vrei tu big grin SUCCES frate big grin

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

In primul an de liceu aproape toti din clasa faceau glume proaste si mereu le dadeam cate o palma peste ceafa pentru fiecare gluma proasta, asa ar trebui sa faci si tu, nu este exclus ca sa mai arunci si ceva in ei cum ar fi caiete, pixuri, ocazional niste scaune si in cel mai rau caz pumni.Acum sunt prieten bun cu ei si nu mai e nicio problema, asa ar trebui sa faci si tu.Mult succes!

| BogdantheDreamer a răspuns:

Frate capul sus. Fi barbat n ute da asa usor batut. Exista rezolvare la orice.

| lovemeoana a răspuns:

Transfera-te la alta clasa

| robert0802004 a răspuns:

Da.Mai bine transerate si daca colegii se mai iau de tine incearca sa le raspunzi la fel.Astfeli de colegi sunt niste natarai.