| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeile se epileaza?

20 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru ca isi inchipuie ca prostii de barbati le vor crede mai tinere, poate chiar fete mari big grin

| untu a răspuns:

Pentru ca încearcă sa atragă barbati, mai ales pe cei insurati! Femeile nu ar trebui sa epileze picioarele pentru ca îl face ca parul da crească mai des si mai dens ceea ce face ca picioarele sa arate cat mai urate la aspect fizic!

| DaCumSaNu a răspuns:

Esti genul caruia ii place sa se joace cu parul de pe picioare sau ce? Eventual iti place si sa te gadile mustata ei cand o saruti...
Aaaa, vrei niste atentie de pe un site?
Ai intrat la teologie? rolling on the floor
Nu cred. laughing Daca intrai nu intrebai de ce barbatul are penis si femeia nu... asa i-a facut Dumnezeu rolling on the floor

| 1231242 a răspuns (pentru DaCumSaNu):

De unde stii ca sunt la teologie?!sad

| DaCumSaNu a răspuns (pentru 1231242):

Vezi tu... daca pui o intrebare pe TPU si nu o stergi, ea ramane acolo, pe profilul tau...iar noi (persoane care iti viziteaza profilul) putem vedea ce intrebari si raspunsuri dai.
Intelegi?

| 1231242 a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Asta nu e prea avantajos, nu-i asa?!

| untu a răspuns (pentru 1231242):

Eheheee! E tare smechera Wilona asta! laughing

| DaCumSaNu a răspuns (pentru 1231242):

Esti de 6 ani pe TPU si nu stiai asta? Serios? Tu n-ai intrat pe profilul nimanui pana acum?

| LadyDee89 a răspuns:

...de par

| AleexisViol3t a răspuns:

Ca sa arate bine. Tie iti plac fetele cu par pe ele?

| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Ce sunt alea femei eu stiu doar de gorile neepilate

| AlexuuM a răspuns:

De ce sa vezi o fata cu barba, par pe picioare si maini?

| onivapupa a răspuns:

Femeile se epileaza de mii de ani. De-al lungul anilor "trendul" acesta o mai disparut. In epoca victoriana femeile nu se prea epilau. Dupa aceea in anii 20 femeia s-a "eliberat": a inceput sa se tunda, da se machieze din nou si cel mai important, a inceput sa poarte haine care sa nu ascunda tot corpul. Rochiile si fustele devenisera demodate. Bratele si picioarele erau acum la vedere, si asa au fost reintoduse metodele de epilat.

| Petrre69146 a răspuns:

Pentru ca nu arata bine o fata cu par pe picioare, lq baieti e complet normal, dar o fata cu par pe picioare e foarte urata.