| Blacksaber a întrebat:

De ce tot ce e bun dispare ca spre Exemple: Freddie Mercury, Michael Jackson, John Lennon etc... si raman ratati ca : Justin Bieber, Tokyo Bordel, etc? voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| KottakFan a răspuns:

Din cauza postilor ca tine nu se mai promoveaza muzica buna.

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Hm.
Si nu-ti da de gandit ca noi inca traim?

| sabin89 a răspuns:

John Lennon s-a dus, intr-adevar, dar uite ca Shakira traieste inca. Si e buna. Deci nu e o regula.

| KottakFan a răspuns (pentru sabin89):

Poate Shakira e buna, dar te rog sa nu o compari cu John Lenon. happy

| BlueStar12 a răspuns:

Ca sa aiba Dumnezeu muzica buna in Rai

| Λndrei a răspuns:

Oare pentru ca nu sunt nemuritori, iar unii pentru ca nu le mai sta in putere sa apara?

| DragoStefaN a răspuns:

Imbatranesc oare?

| MoMoScumpik a răspuns:

Dumnezeu ii vrea doar pentru El, si ii ia la El. Ziceti ca n-are logicabig grin

| Alexashadow a răspuns:

Pentru ca sunt oameni si se duc si ei, iar acum toate non-valorile apar si fac tot felul de lucruri imorale care le plac tinerilor din ziua de azi. Ce avem azi nu mai e muzica! A fost odata!

| Damira95 a răspuns:

Motivul este simplu: in ziua de astazi se promoveaza NON-valorile, tinerii sunt dusi de val si cred ca sunt smecheri si ca se distreaza daca dau pe gat pahar dupa pahar, combina fete, si se bataie pe melodii comericale.

| aumih16 a răspuns:

Acum sunt alte vremuri! dar chiar si asa freddie mercury michael jackson john lennon raman in hall of fame! restul nu le vad nici eu rostul in muzica justin bieber tokio hotel etc!

Răspuns utilizator avertizat
| Melyssuka a răspuns:

Ca sa intrebe prosti ca tine. Justin bieber nu e ratat mai ratat esti tu ca el ai vrea tu sa ai voce luiwinking!

| GEORGE a răspuns (pentru Melyssuka):

O te rog...cati ani ai? las-o balta, nu ai mai mult de 12, baiatul nu te-a jignit dar vad ca tu o faci, ce va face baietasul asta? e un gay nenorocit, am citit si un bac despre asta, nici poponarii nu il vor si nu va muri prea curand pentru ca nici dumnezeu nu il vrea, fetitele astea ca tine ar trebui sa se sinucida. vai de capul nostru ce a fost si ce a ajuns lumea asta:-s

| Blacksaber explică (pentru Melyssuka):

Melyssuka,iarta-ma am uitat sa pun ca aici au voie sa raspunda doar cei care au mai mult de 12 anilaughing

| KottakFan a răspuns (pentru Melyssuka):

Din cauza postilor ca tine nu se mai promoveaza muzica buna.