| Bashiix3 a întrebat:

De la profil Economic ma pot duce la Facultatea de Automatica si Calculatoare?

3 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Nu contează al ce profil eşti la liceu, atât timp cât tu eşti bazat pe tine! Să dai la Facultatea de Automatică şi Calculatoare poţi să termini şi profil umanist. Cheia e la tine, nu la profilul ales! Dacă tu te bazezi ep tine şi cunoştinţele tale, totul e ok!

| marin81 a răspuns:

Poti sa mergi la ce profil doresti dupa terminarea liceului

| TeodoraXD a răspuns:

Nu conteaza asa mult liceul, adica daca esti la economic te poti duce la orice facultate vrei.