| Alexandra58 a întrebat:

De unde pot cumpara reviste in care iti spun cum sa traiesti sanatos? Daca nu puteti macar dati-mi niste poze pe care as putea face postere ceva daca nu reviste va rog!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Este chiar o emisiune numita Traieste sanatos happy, are si site, sau poti intra pe siteul Doctor Oz, pe Sfatul medicului, etc si vei gasi mii de fotografii si articole utile.

1 răspuns:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Dacă te vei duce la o librărie/chioșc de ziare, vei găsi tot ce iți trebuie. Oricum este una bună numita Sfatul Medicului.
O zi bună iți doresc!