| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Roxana si as vrea sa va cer ajutorul!
Sunt mare fan Britney Spears si Michael Jackson. Caut poze/articole/postere cu ei, dar nu stiu in ce reviste RECENTE (nu am de unde sa fac rost de reviste mai vechi) mai apar. Voi nu stiti vreo revista gen Bravo, Popcorn, Bravo Girl, OK! Romania, etc. RECENTA in care sa gasesc poze/articole/postere?
Va rog sa scrieti daca stiti! Puteti scrie si in decembrie ca imi voi cumpara revista de care stiti ca are ceea ce as vrea. Va rog, ajutati-ma sa gasesc reviste cu vreunul din ei! Va pup!

5 răspunsuri:
| MaricikaFrumushika a răspuns:

Search on www.azmp3.ro :*!

| Halloween a răspuns:

Poti intra si pe siteu meu www.jackohi5.tk...iti va fi de folos

| miyavi7 a răspuns:

Am postere vechi britney
japonia7@yahoo.com

| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com

| Cam3luta a răspuns:

Am eou cate va postere
ai cu harry potter
?