| AvalohAlyn a întrebat:

Deci am o intrebare pentru cine stie.

Daca as face o postliceala sanitara credeti ca as avea sanse reale sa ma angajez in domeniu dupa sau o fac degeaba? Ar merita sa fac sacrificiul sa invat chimie/biologie/anatomie?

Răspuns Câştigător
| Prettygirl428 a răspuns:

Si eu intentionez sa fac aceeasi scoala sanitara.
Cred ca merita sa faci scoala deoarece chiar daca iti sacrifici ceva timp invatand ai sanse sa lucrezi atat in tara, cat si in strainatate(e mult mai avantajos sa lucrezi in alte tari, salariul fiind mult mai mare). Ex: Anglia-3000lire/luna.
Bafta la invatat! kiss

2 răspunsuri:
| Florennce a răspuns:

Bună!
În domeniul medical nu rămâi niciodată pe dinafară şi oricând ţi se vor deschide uşi dacă înveţi şi eşti descurcăreţ.
Baftă!

| Aasdfghj a răspuns:

Ai sanse mici si cu o facultate dar cu o postliceala. Din punctul meu de vedere nu o sa realizezi nimic cu ea.