| alina1207 a întrebat:

stie cineva editura cartii de biologie din care se da examen la postliceala sanitara?

Răspuns Câştigător
| komy1414 a răspuns:

Funda?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| komy1414 a răspuns:

Eu am asa" Ghid de nursing cu tehnici de evaluare si ingrijit=ri corespunzatoare nevoilor functionale de Lucretia Titirica editura Viata medicala romaneasca" din asta facem si vom da examen, daca te referi la admitere..eu nu am dat dar se da din biologie de liceu in mod normal. Ca la profilul medical de la medicina.

| alina1207 explică (pentru komy1414):

Multumesc

| komy1414 a răspuns (pentru alina1207):

Funda?