| anonim_4396 a întrebat:

Vinerea viitoare avem la scoala o serbare de Halloween, unde or sa fie si cateva scenete, si partea cea mai importanta : concursuri gen "cea mai ciudata masca","cel mai frumos costum" si "cel mai frumos dovleac". Ideea e ca, eu vreau sa particip la concursul de costume. Ce sugestii pentru costum imi dati? Funda pentru cea mai buna idee

7 răspunsuri:
| DarkShadowOne a răspuns:

Pai ar cam fi un zombie happy, o vrajitoare, un vampir, slenderman laughing si multe altele dar trebuie sa ai putina imaginatie norocwinking

| anonim_4396 explică (pentru DarkShadowOne):

Ok,am pe cineva care sa imi faca un costum (pe care il aleg eu), dar cu machiakul stau prost

| ConstantzZa a răspuns:

Eu cred ca daca tot e Halloween sa porti un costum de vrajitoare sau de pisica rea.Mult noroc oricum te-ai costuma.

| anonim_4396 explică (pentru ConstantzZa):

Nu pisica (nici nu imi plac pisicile), dar vrajitoare ar fi ok.Sau poate vampir. Imi fac putin sange pe la gura, ma fac cu negru la ochi si voila. Mama poate sa uimi faca o capa si gata

| ConstantzZa a răspuns (pentru anonim_4396):

E okay si asa...

| CyanMoon a răspuns:

De ce nu iti inventezi tu propriul costum? A putea sa faci combinatii interesante, de exemplu vrajitor-vampir, spiridus fantoma etc. Sunt sigura ca orginalitatea va fi apreciata.

| anonim_4396 explică (pentru CyanMoon):

Nu cred ca o combinatie ar castiga, dar totusi e un punct de plecare

Întrebări recente