| Bucur_Georgian_1998 a întrebat:

Deci, in primul rand, eu nu stau la o materie, deoarece este rau si nu am obiectele disponibile. Adica am 0 note la o materie si nu poate sa imi incheie mediile pe semestrul 1. , adica., daca am 0 note, raman corigent? Adica trebuie 2 note la romana, si eu am 0. , iar astazi am avut aceasta desciplina, deci recapitulere. eu chiulesc de la ora respectiva si nu apuca sa ma asculte sa puna nota pentru a incheia mediile, ce fac raman corigent sau ce?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ramai corigent ci esti amanat la materia respectiva. In primele 2-3 saptamani din sem.II vei sustine un examen la respectiva materie si nota de la examen va fi media pe sem.I la acea materie.

| Bucur_Georgian_1998 explică (pentru Ioandelasal):

Adica, din ce imi da?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Bucur_Georgian_1998):

O sa-ti dea din materia sem.I.