| lovemaster a întrebat:

Deci m-am inscris la 2 facultati si la ambele am intrat la taxa.am inteles ca daca faci 2 facultati din cadrul aceleasi universitati te baga automat la buget la una din cele 2 ca sa nu trebuiasca sa platesti taxa la ambele.e adevarat sau am inteles eu gresit?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat. Pentru a intra la buget trebuie sa ai media de admitere mai mare ca a ultimului intrat la buget. Numai bine!

| Pitzipoanca a răspuns:

Intr-adevar, daca esti la ambele la taxa, in cadrul aceleiasi universitati, platesti mai putin la una dintre ele. Dar nu te baga nimeni la buget.