| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de facultate daca m-am inscris pentru prima data la o facultate sunt la fara taxa la buget daca as vrea sa ma mut la un alt profil s-ar putea in cadrul aceleiasi facultati? Pareri? Dar sa fiu tot la buget happy?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Se poate, depinde de facultate. Cel mai sigur afli la secretariat, trebuie sa depui o cerere prin care sa cer transferul si dupa ce e aprobata o sa se poata face asta. Si daca te incadrezi cu media, cel mai probabil ar fi posibil.

| 254367 a răspuns (pentru CM7YRE):

Aha mersi multwinking