| anonim_4396 a întrebat:

Deci, sunt la liceul economic Ion Ghica din Bacau. Pe profil de economie, faza e ca nu-mi place deloc. Nici contabilitate, nici economie, nici calitatea produselor. Is oribile, nici nu le inteleg. As vrea sa merg la mate-info. Voi ce credeti?

Adica, mate imi place, informatica nu prea am facut, dar cred ca o sa ma descurc. Problema e ca nu stiu ce fac cu: fizica si chimia, astea fiin unele din materii care se dau la bac. Nu ma pricem deloc. As vrea totusi sa ma transfer acum in semestrul 2, stiu ca imi v a veni greu dar mai bine acum de cat in clasa a 10a.
Daca ma transfer acum in semestrul 2, la ce trebuie sa dau diferenta ca am vazut ca cei de la mate info dau o teza la alegere; bio, chimie, fizica + ca media mea la contabilitate, calitatea produselor si economie se incheie la final de an.

Acum cer parerea voastra, ar fi bine sa ma mult la mate-info? Desigur in alt liceu.
Eu ma gandeam la Catolic mai mult...
Am nevoie de sfaturi.

Ps: media mea de admitere a fost 8 si putin.

Multumesc anticipat.
Scuzati daca nu e categoria potrivita!

2 răspunsuri:
| CsGO16 a răspuns:

Apropo cum e la catolic? si eu sunt aceeasi religie

| PsHiiQue a răspuns (pentru CsGO16):

Comentezi degeaba. Du te si fa misto in alta parte. Eu am cerut aici un sfat, n am nevoie de prostiile tale.