| WonderGirl7 a întrebat:

Deci trăiesc niște momente crunte.
Vreau sa ma las de facultate, dar faza e ca nu știu exact cum se procedează.
Eu când depun actele în online la facultatea pe care vreau sa o urmez adică aceea la care vreau sa dau a doua oara, cât timp mai am la dispoziție pana sa retrag diploma de la prima facultate?
Durează mult?
Nu știu ce sa fac sau trebuie sa ma las de prima si abia apoi pot aplica la a doua?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca nu esti genul de om care sa invete, ori nu-i capabil...
De ce nu te gandesti sa faci ceva cu viata ta, ceva real ce esti tu in stare sa faci, nu sa te duci la o facultate sau doua, unde nu ai chef sa inveti.

| sierra1 a răspuns:

Dacă te "duce", poți face liniștit/ă 2 deodată!