| maria70chiriac2000 a întrebat:

Anul asta m-am hotărât sa ma înscriu la a doua facultate, mai exact la Hyperion psihologie. As vrea sa știu cum se procedează cu diploma de bag, ținând cont ca este depusă la prima facultate. Menționez ca, vreau sa urmez concomitent ambele facultăți.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O soliciți și spui motivul.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Vrei să faci două facultăți simultan? De ce? Nu-i nimic greșit cu asta, Sunt doar curios

| maria70chiriac2000 explică (pentru DeMicUnCălător):

De ceva timp, lucrez cu copii care au autism. Am realizat lucrând cu ei, ca mi-as dori sa fac psihologia, deoarece mereu in adâncul inimii mele am vrut asta. Având părinți mai exigenți, nu am avut prea multe variante. A trebuit sa intru ori la medicina, ori la inginerie. In mom de fata, sunt anul 3 la poli.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru maria70chiriac2000):

Frumos și foarte impresionant.
Iți doresc mult success.

| bookofknowledge a răspuns:

Te duci la secretariatul de la prima facultate si vorbesti cu ei.Cred ca iti elibereaza un document pentru asta.