| AlliumUstum a întrebat:

Dim materia căror ani se dă bacalaureatul la istorie, la secția de Științe sociale?

Răspuns Câştigător
| neverwinter a răspuns:

La istorie, sectia Stiinte sociale, se da bacul doar din materia de clasa a 12-a

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă nici tu nu stii care esti la școală, noi ce sa stim, pauză.

| AlliumUstum explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu invat foarte bine fiecare lectie, pentru ca dau teza din istorie. Plus ca imi place. Sunt in clasa a IX-a, mai am pana la bacalaureat.
Daca nu ai habar, nu inteleg de ce raspunzi.
Iar daca nu ai nimic bun de spus, mai bine taci.

| monster62 a răspuns:

La bac materia este intre 9-12 (la bac materia este de liceu, si uneori, foarte putin, de gimnaziu)

sper ca te-am ajutat! fundita?big grin