| fugi5555 a întrebat:

Din ce capitole nu se da bacul la anatomie?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

La anatomie se da tot, plus genetica si ecologia.

| JicaContra a răspuns:

Din alea pe care le-ai invatat
si o sa iti pice NUMAI alea pe care nu le-ai invatat
... EVIDENT big grin

| iamprettybored a răspuns:

Verifică anexa 2 cu programa modificată, dim anatomie se da tot ca e materie de a unspea, și genetica cred că se dă toată. Cred că doar ecologia s-a scos.

| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Proba la bio din 11-12 este anatomie si genetica, anatomia e predata in a 11-a deci nu se scoate nimic, iar la genetica din a 12-a iese tot ce inseamna ecologie, care era pentru semestrul 2. Oricum ecologia era cea mai simpla parte si mai mult logica, nu trebuia sa inveti ceva. asa ca. mda. e cam la fel laughing)