| MilkaFriend a întrebat:

Din ce se da bac la profilul stiinte sociale si din ce se da teza?

Răspuns Câştigător
| thelastvampire a răspuns:

Pai eu sunt la stiinte sociale si dai teza in clasa a9a la romana,istorie/geografie, engleza/franceza, logica.in clasa a10a dai la romana,istorie/geografie, engleza/franceza, psihologie.in clasa a11a dai la romana, engleza/franceza, geografie/istorie si economie.si in clasa a12a dai la romana, istorie/geogragie, engleza/franceza si filozofie.
Si bacul il dai la probele orale Lb. Romana, O limba straina si proba de evaluare a competentelor digitale. Iar scris la Romana, Istorie si de ales intre un obiect de profil (Logica, Psihologie, Economie, Socio sau Filosofie) sau Geografie. fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| thelastvampire a răspuns:

Ms pentru funda si sper ca ti-am fost de ajutor :*