| CosminKidd a întrebat:

Din curiozitate cine are cele mai multe funde de pe TPU.cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Brigaela, uite profilul ei: http://www.tpu.ro/utilizator/wgem.
ƒiиεттч

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe COMUNITATEA, incepand cu Brigaela, cred ca ea are cele mai multe raspunsuri castigatoare. Numai bine!

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Utilizatorul anului este Brigaela, deci banuiesc ca ea are cele mai multe fundite

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna. Brigaela are cele mai multe fundite de pe TPU. Le merita. E cea mai bune dintre toti. fundita?happy

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Logic ca NeluL apoi Brigeala.