| Adrian_Andrei_2002 a întrebat:

Din pacate am ramas corigent la matematica...dar vreau sa ma duc la liceu nu la profesionala ..la liceu se poate intra doar daca dau examenul de capacitate, se poate da examenul dupa corigenta?

4 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Si daca vrei la liceu, de ce nu ai invatat la matematica? Dar daca esti tipul ala de persoana care doar cere si nu face nimic sa-si implineasca visele, iti meriti soarta. Liceul nu-i pentru orice pampalau. Examenul de capacitate nu-l mai dai anul asta, dar mai ai cate o sansa in fiecare an, incepand cu anul viitor.

| Adrian_Andrei_2002 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu sunt "pampalau" ...doar ca profa de mate a avut ceva personal cu mine!

| Adrian_Andrei_2002 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu sunt pampalau, doar ca profa de mate a avut ceva personal cu mine....am avut un conflict cu ea pe parcursul anului!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Adrian_Andrei_2002):

Trebuia sa te muti cand inca aveai ocazia.