| minny a întrebat:

Dupa ce esti admis la liceu trebuie sa depui dosarul la acel liceu, intrebarea mea este daca trebuie sa fie prezent elevul sau poate sa depuna dosarul si parintele? Va rog ajutati-ma! era sa uit intrebarea tine de admiterea din 2011

Răspuns Câştigător
| Iustinian123 a răspuns:

Recomandat ar fi sa mearga si elevul pentru ca in cazul in care acesta opteaza pentru o clasa de intensiv sau o clasa de bilingv la o limba straina trebuie sa completeze o cerere.

1 răspuns:
| minny explică:

Ok am inteles dar eu nu vreau nici biling nici intensiv, eu vreo ramura bio-chimie ...deci crezi ca e necesar sa fie prezent sh elevul?