| Annd a întrebat:

Dupa ce termini dreptul, ce meserie/job/slujba/etc este cea mai avantajoasa din punct de vedere financiar?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din punct de vedere financiar cele mai avantajoase sunt cele de avocat ori notar. Numai bine!

| mdany a răspuns:

Avocat,judecator,poti lucra chiar si in politie.

| BelieveMe a răspuns:

Pai daca ai doar dreptul poti fi avocat care este avantajoasa din punct de vedere financiar dar daca continui cu studiile te poti ridica la ceva cum ar fi procuror, judecator.dar tu alegi, asta depinde de studii si experienta acumulata

| salermo a răspuns:

Avocatura