| muzica a întrebat:

Dupa terminarea liceului as dori sa urmez o facultatebig grin Ce facultate mi-ati recomanda (din cele din Bucuresti), avand in vedere ca termin un liceu pe mate-info (colegiul national de informatica Tudor Vianu), si as vrea sa continui tot cam pe acest profil de real

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda politehnica. reminescentele comunismului acolo sunt in floare. asta in randul profesorilor... nu trebuie sa inveti cine stie ce pentru admitere dar dupa trebuie sa renunti la f multe lucuri pentru un studiu intens si inutil. teorie multa si seaca.practica lipsa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari happy eu ti-as recomanda Politehnica daca esti pasionat de calculatoare, se castiga si bine in domeniu. Trebuie sa inveti ceva pentru admitere happy dar dupa terminarea facultatii o sa ai multe de castigat happy. Stiu ca mai poti intra tot la Poli dar la alte specializari doar cu dosarul.
Iti urez bafta in continuare.