| kennyisdead a întrebat:

E cineva care e( sau a terminat) student la Academia Tehnica Militara? as vrea sa stiu cam ce se studiaza, ce joburi poti sa ai dupa, daca vi se pare grea materia, cat mai multe. Dau funda pentru cel mai complex si util raspuns happy multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti angaja atat in cadrul armatei... dar majoritatea prefera politia... dupa cum cred ca stii, la terminare esti ofiter.ai mai mult decat doua posibile job-uri.

| JoulieT a răspuns:

Hei, ai intrat pana la urma la Academie?