| LuisEdward a întrebat:

E grea clasa a-8-a? Ce materi o sa am?

7 răspunsuri:
| mihamihaela1234 a răspuns:

Clasa a 8a iti va ramane mereu in minte.incepe distractialaughingeu tocmai intru intr-a 9 a dar pot spune ca mereu imi voi aminti cu drag de clasa a 8a!

| daniel12345 a răspuns:

Eu sper sa faci multa romana

| daniel12345 a răspuns:

Sper sa faci multa l romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic in plus fata de clasa a 7-a, doar latina stiu ca mai faceam si analiza pe text la Lb.romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unele materii in plus dar in fiecare an apar materii noi nu? eu trec pe a-9-a si sincer nici acum nu realizez ca s-a terminat generala, asa ca profita cat mai poti de ultimul an. Apoi o sa-ti fie dor crede-ma! SUCCES!

| AlexandraFoo a răspuns:

Si eu trec in clasa a VIII -a. O sa ai acelasi materii ca in clasa. VII + Latina si ce optional ti-ai ales.

| Deea_5433 a răspuns:

Clasa a-8-a e super! Tocmai am terminat'o si o sa imi fie foarte dore de eahappy
materia noua va fi doar latina