| Anonimuluscyk a întrebat:

E greu la bilingv-engleza? Va rog sa ma ajutati. Funda :X

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Nu e mai greu ca la mate-info sau ca la stiinte ale naturii.Si chiar daca nu stii engleza prea bine, asta poate fi sansa ta sa o inveti calumea.Nu ai nimic de pierdut, ai numai de castigat. Daca iti place, du-te fara frica, nu te mananca nimeni cu siguranta! Succes! happy

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu stiu, dar engleza e probabil cea mai importanta materie.
ar fi bine sa o inveti cat mai bine pentru ca iti trebuie aproape peste tot

| Anonimuluscyk explică:

Eu am nevoie doar de parerile celor care stiu despre ce vorba! Daca nu stiti, nu va dati cu parerea

| Bobocelica a răspuns:

Nu e greu, dar geografia si istoria o sa o faci in engleza. In principiu depinde si pe ce profil e(de exemplu, sora-mea e la mate-info bilingv engleza). Depinde si modul de predare al profesorilor.

| pastru009 a răspuns (pentru Bobocelica):

Si la mate-info bilingv engleza, matematica si informatica se fac in engleza?