| Alexa1234a a întrebat:

E posibil să crească cu peste 30 de sutimi mediile de admitere de anul ăsta?
Am citit undeva și în județul meu, anul trecut media 9, 52 ocupa pozitia 98 iar anul ăsta tot aceeasi pozitie o ocupă media 9, 74.
Dacă anul trecut erau 5 medii peste 9, 90 anul ăsta sunt 36 iar numărul de medii peste 9 a crescut cu 120 + că anul ăsta sunt și mai multi elevi față de anul precedent.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate astea sunt doar vorbe-n vant. Daca o sa fie, o sa fie, oricum, nu mai ai ce face in privinta asta acum, si nici vreun raspuns cu Da/Nu de aici n-o sa influenteze treaba asta.

| Alexa1234a explică (pentru anonim_4396):

Știu dar sunt curioasă...și mai e până miercuri