| Freshh a întrebat:

E vreun student de la Facultatea de Drept pe aici? Am o intrebare legata de admitere.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a afla informatii, despre admitere la o anumita facultate de drept, este bine sa te uiti la Admiterea 2016, de pe site-ul oficial al acelei facultati, nu la toate este la fel, fiecare isi organizeaza admiterea cum doreste.

| Freshh explică (pentru Ioandelasal):

Legat de carte, am manualul de economie pentru clasa a XI-a, ii bun de ceva? Sa stiu daca pot sa invat din el pentru proba. De manualul de gramatica stiu. Asta am vrut sa intreb :3

| Ioandelasal a răspuns (pentru Freshh):

N-am de unde sti, am terminat dreptul in urma cu 40 de ani. In orice caz, la unele facultati, se indica si manualele din care trebuie invatat.