| Ichigo a întrebat:

Este adevarat ca silaba え
( adica e in japoneza) inseamna folosita singura pictura/picturi, desen/desene? Un pic de ajutor va rog ca e complicata rau limba, pe google translate nu imi da in alfabetul hiragana numai in kanji...

Răspuns Câştigător
| FlyingSparkle a răspuns:

Da, e inseamna pictura, tablou in japoneza, stiu ca doar fac meditatii de peste un an big grin nu mi se pare asa de complicata, o ador deci daca iti place si tie o vei invata! dar de ce vrei sa stii, devii mangaka? tongue

1 răspuns:
| ZEU93 a răspuns:

Da big grin e grea limba dar mi-a zis un prieten ca e si frumoasa