| SoareleSpuneProstii a întrebat:

Este cineva care a terminat Facultatea de Litere? M-ar interesa si sectia de romana-turcă. Intrebare adresata de posbil viitor student, astept cu interes raspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Terminat dar nu romana turca. Informatii generale daca vrei.

| SoareleSpuneProstii explică (pentru Wr3nch):

Da, te rog!

| Wr3nch a răspuns (pentru SoareleSpuneProstii):

Hmmm. Citeste toate cartile. Mergi neaparat la seminarii. Mergi macar de cateva la un curs, sa vada proful ca iti pasa. Nu iti cumpara carti inainte sa incepeti, o sa va zica ei ce va trebuie, si poate va dau un fisier sau manualul sa il xeroxati ca sa iesiti mai ieftin.

! Invata pe parcursul semestrului, nu doar in sesiune!

Daca vrei sa stii ceva mai specific intreba si raspund.