| bianque a întrebat:

Este cineva la Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii din Bucuresti? Ce imi puteti spune despre ea? Astept cateva sfaturi happy Multumesc.

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Www.fjsc.ro
www.etajul6.ro
Te sfatuiesc sa iti faci cont pe forum... de acolo vei afla foarte multe informatii.
Daca ai intrebari punctuale legate de facultate, iti raspund.
E o facultate frumoasa, cu oameni diversi si la fel de frumosi.
Asta nu inseamna ca e usor, dar nici greu. Daca iti place, vei munci mult, dar vei avea si satisfactii pe masura.
Succes!