| Vlach a întrebat:

Este obligatorie simularea de examen de clasa a 8-a? am varicela si nu stiu daca pot merge, este necesara pentru intrarea in examen?

Răspuns Câştigător
| mariocezar a răspuns:

Nu,are varicela o prietena de-a mea si este in aceeasi sala cu mine, stai linistit, esti trecut pe lista, dar daca ii spui dinainte dirigintei tale, o sa inteleaga si nu este problema.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e necesara. Daca ai varicela si inca e pericol sa fii contagioasa nu te duce. Iti poti anunta diriginta eventual ca sa nu zica ca nu te-ai dus ca n-ai avut tu chef sau alte din astea.

| Raniaa a răspuns:

Nu.

| alexandruanghel a răspuns:

Nu este obligatorie. Aceasta simulare este folosita pentru a vedea profesorul in ce stagiu esti tu la ora actuala.

| Anonim123g16a a răspuns (pentru alexandruanghel):

Plus ca e mult mai grea decat examenul propriu-zis

| cooldognice a răspuns:

Nu e obligatorie. Stai linistit. Exista doar ca sa te verifici inainte de examen.

| Vlach explică (pentru cooldognice):

Nu afecteaza cu nimic participarea la examen deci