| Xbam a întrebat:

Eu dau la 5 proba orala la engleza ziceti-mi si mie repede cei ce ati dat ce v-a picat.

4 răspunsuri:
| biby39 a răspuns:

Eu am dat ieri proba.
O sa iti dea o foaie cu un text si sub acel text o sa fie 4 sau 5 intrebari. Apoi o sa te mai intrebe comisia despre text sau despre ce parere ai tu despre text...sau alte intrebari.

| biby39 a răspuns:

Era sa uit..eu am avut text despre exercitiihappy

| BlancaAlina a răspuns:

Si eu am dat ieri proba.O sa trebuiasca sa ti alegi o foaie care contine un text si 4 intrebari.3 legate de text una despre ce ai face tu daca ai fi participant la acel text(adica un personaj din el)MIE MI-A PICAT UN TEXT DESPRE FASHION designers si a trebuit sa argumentez ominia mea despre moda.Te sfatuiesc sa nu ai emotii si sa citesti textul cat mai clar si cu pronuntie. Funda?

| BlancaAlina a răspuns:

Si eu am dat ieri proba.O sa trebuiasca sa ti alegi o foaie care contine un text si 4 intrebari.3 legate de text una despre ce ai face tu daca ai fi participant la acel text(adica un personaj din el)MIE MI-A PICAT UN TEXT DESPRE FASHION designers si a trebuit sa argumentez opinia mea despre moda.Te sfatuiesc sa nu ai emotii si sa citesti textul cat mai clar si cu pronuntie. Funda?