| Maxiela a întrebat:

Eu stiu ca din clasa a 11a la filologie numai faci matematica iar fizica si chimia o ora pe saptmana sub denumirea de stiinte, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| hasadia a răspuns:

Da big grin eu sunt in clasa a 11 -a la filo si nu mai fac mate. fizica, bio, chimie, decat 1 oara pe saptamana stiinte

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E total adevarat.Matematica dispare iar fizica si chimia se transforma in materia stiinte.In materia stiinte mai poate aparea si putina matematica.Asta numai la profilele umane.

| zxzx a răspuns:

Das, stiinte exacte