| Grigoraș_Andreia_1998 a întrebat:

Exista vreo facultate la care nu dai examen sau colocviu la limbi straine?

6 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Cred ca la fiecare facultate in primul an se face limba straina si se da si examen/ colocviu.

| Grigoraș_Andreia_1998 explică (pentru JustDeedee):

Dar in ce consta ce iti da sa faci?

| JustDeedee a răspuns:

Examenul/colocviul este din materia predata la cursuri din primul, respectiv al doilea semestru.

| Grigoraș_Andreia_1998 explică (pentru JustDeedee):

Aa imi da ce mi-au predat ei in engleza de exemplu

| JustDeedee a răspuns (pentru Grigoraș_Andreia_1998):

Exact.

| Acras a răspuns:

Mai bine lasa-te de facultate pentru tine se pare ca este un lucru foarte stresant.cu absolventi asa de facultate nu-i de mirare ca se duce totul de rapa

Întrebări recente