| JoAnne9 a întrebat:

Exista vreo lege care interzice sa dam lucrari in aceeasi zi cu teza?

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nu stiu daca exista, dar la mine am dat lucrare in aceias zi cu teza.

| ReusxD a răspuns:

Da,nu are cum să da-ţi lucrări în aceeaşi zi cu teza.

| xBya a răspuns:

Nu. E interzis ca tezele sa fie la o distanta de timp mai mica de 2 zile unele de altele. In rest, nu exista nimic in afara de principiile profesorului care sa interzica un test si o teza in aceeasi zi.

| JustRoxanne a răspuns:

Nu exista! Eu am dat si doua teze intr-o zi laughing

| LowWw a răspuns:

Nu exista.

| DurereAu a răspuns:

Da..De ce? ati dat lucrari in ziua in care ati dat si teza? :O