| UsernameUitat a întrebat:

Fratilor dati-mi simie niste idei, am un proiect la ed tehnologica si trebuie sa ornez o sticla sau un obiect din sticla si nu am nici'o idee
funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipeste bucati din timbre, sa acopere toata sticla, in sticla lasi umpluta cu suc de protocale cam un sfert, apoi pui dopul. timbrele le poti lipi cu oja sau alt lipici, dar oja ar fi mai interesant.

1 răspuns:
| ely_8945 a răspuns:

Sa faci un vapor sau sa pictezi o plaja sau peisaje de toamnahappy