| yosirestu a întrebat:

FUNDA! cine stie ce subiecte ar putea fi anul asta la evaloarea nationala la matematica....ca azi am dat la romana si acum m-am uitat la subiecte si ereau exact aceleas si nu mai pot de oftica.....cine stie funda va rog

7 răspunsuri:
| lorycool a răspuns:

Pe ce site ai intrat si ai vazut ca era acelasi subiect/?:*

| lorycool a răspuns:

Uita-te in arhiva.

| lorycool a răspuns:

N-are cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edu.ro

| CaNaBiS13 a răspuns:

Omule...nu-ti fa griji o sa te descurci la mate. e usor eu am o presimtire vaga ca o sa ne dea cerc.

| Sasha203 a răspuns:

Am trecut si eu prin evaluarile nationale, si crede-ma ca am fost la fel de curioasa ca si tine. Nu se stie niciodata ce va fi! E putin probabil sa ghicesti ce o sa vina, totusi ma gandesc ca ar trebui sa te uiti prin mai multe variante, vezi ce au in comun si e probabil sa iti vina ceva asemanator! Mult succes:*