| Anda1197 a întrebat:

Funda! Din ce as putea sa fac bratari ale prieteniei? Si cum sa le facbig grin? (scuze categoria!)

Răspuns Câştigător
| Mirrruna a răspuns:

Buna! Cel mai bine si cel mai frumos ies din fire din mouline, se gasesc la mercerie. Poti invata cum se fac de pe internet, youtube, dar e un pic complicat la inceput, te sfatuiesc sa nu te avanti in modele care par foarte frumoase, sunt si foarte grele, cauta modelul normal, e foarte usor de facut. Bafta!

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Decat sa zici scuze de categorie nu mai bine pui de la inceput in categoria adecvata?

| Otilikaa a răspuns:

Din bisere

| ArQ12567 a răspuns:

Poi Mai bine cumperi sau daca nu din floricele impletite big grin Sper sa iti fie de ajutor Funda?