| GabrielaIoana a întrebat:

FUNDA PRIMU RASP CARE MA AJUTA Buna! Sunt din Tgv si sunt clasa a 8a.Anu acesta intru la liceu si as vrea la Colegiul national Ion Ghica pe profil de economie(am medie generala 9) dar nu stiu cu ce medie se intra pe net apare ultima nota 8.64 da nu cred ca 120 de pers cate au intrat anul trecut au avut medie asa mare si as vrea sa stiu si eu cam cum e...cu cat se intra si tot ce mai puteti spune. Funda :X

Răspuns Câştigător
| ღKittyღ a răspuns:

Buna...si eu sunt la liceul ion ghica dar nu din targoviste...din bucuresti deci eu am intrat la liceu cu media 8.23 si media cu care poti intra (cea mai mica) este 7.50 sau 7 deci nu iti face griji poti intra daca ai media 9

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca acolo scrie 8.64. atunci asa e!
...ce ti se pare medie mica?

| Lov3m3islittle a răspuns:

Pai sincer si eu vreau sa intru la Liceul economic si se intra cu medii de 9 oricum bafta.

| MrCoasAlex a răspuns:

Minim 8.70 sau 7.25 atat stiam eu case intra