| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt clasa a8a! Acesta este o intrebare pentru cei care locuiesc in Slobozia[Ialomita] si nu numai. La ce liceu ma sfatuiti sa dau? Eu avut urmatoarele medii :
clasa a5a: 9, 75
clasa a6a: 9, 33
clasa a7a: 9, 44
clasa a8a pe semestrul I : 9, 35
Credeti ca am sanse sa intru la Mihai Viteazul? Cam ce note ar trebui sa iau la examenele din vara ca sa intru acolo? Eu as vrea foarte mult sa intru la acest liceu cu profilul matematica informatica! Va rog spuneti-mi cei care sunteti la acest profil, este greu? Care a fost anul trecut cea mai mica medie cu care s-a intrat la Colegiul national mihai viteazul profilul mate-matica informatica, sau daca puteti sa-mi puneti la fiecare profil nota cea mai mica. Eu daca nu am sanse sa inrtu acolo as vrea la Ionel Perlea. Va rog! La ce liceu ma sfatuiti voi sa dau cu mediile pe care le am si cam cat ar trebui sa iau la examene?

1 răspuns:
| Robu_Daniela_1996 a răspuns:

Ai sase la Mihai Viteazul, cu media ta sigur intri!
Funda?