| LovelyPuppyEyes a întrebat:

Funda! Puteti sa-mi spuneti si mie un film in care protagonistul sa se asemene cu Toma Alimos din balada populara? Va rooog puppy dog eyes funda funda funda!

Răspuns Câştigător
| Shor_Miky_1992 a răspuns:

Cunosc balada. Cred ca trebuie sa cauti prin filmele astea cu Hercule, sau prin cele cu Conan (parca asa se scria). Asta daca vrei sa tai anumite secvente si sa alcatuiesti tu insati un filmulet. In rest, nu cred ca ai sanse sa gasesti ceva asemanator thinking