| Metallicaaaa a întrebat:

Va rog faceti-mi argumentare de ce Opera Epica Toma Alimos este o balada populara.

3 răspunsuri:
| Allkin a răspuns:

Salut wolf. Daca cautai 10 secunde pe google gaseai urmatoarea argumentare: http://www.referate-romana.com/......re-rom.php
Bafta!

| Ioana1299 a răspuns (pentru Allkin):

Bai da sa scrie micata atat.

| gomez a răspuns:

Daca vrei sa stii allkin ce ai trmis tu nu este bun pe ca cel care a pus aceasta intrebare a zis de ce opera epica...e o balada iar tu ai trimis cu momentele subiectului care este totaaaal diferit una de alta.