| gabygaby a întrebat:

GRUPUL SCOLAR DIMITRIE BOLINTINEANU Bolintin Vale, Giurgiu, este un liceu din zona de la mine, imi puteti spune si mie ceva despre liceu daca este bun se intra cu note peste 8, a fost cineva in acest liceu?

8 răspunsuri:
| ion2015 a răspuns:

Buna.chiar invat in acest liceu si nu este deloc bun, anul trecut sa intrat cu note mai mici de 8 dar la profiluri mai slabe. sincer nu se merita, tot mai bun este un liceu in bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne pisam pe tine bad boylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bad boy... esti cel mai prost fratewinking... daca e un liceu slab.
dc vin toti din toate partile.in cat nu am loc nici eu care st din bol-vale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat la profilul econoimic. Voi la ce profil ati intrat? de abia astept sa imi cunosc colegii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns anonim:
Eu am intrat la profilul econoimic. Voi la ce profil ati intrat? de abia astept sa imi cunosc colegii

Cel sau cea de mai jos
da si mie id tau sa vb ca si eu am intrat la bol la liceu si poate o sa cadem in aceiasi cls ca sunt 2 clswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este un liceu unde ENACHE MIHAELA, tiganca este directoare si admite elevi in baza la cate sute de euro platesc parinti

| bv a răspuns:

Cine vrea sa invete, invata la orice liceu. Important e sa fii admis pe baza unei medii care sa releve pregatirea ta, iar restul o face calculatorul, care te distribuie in ordinea mediilor. SUCCES!

| Marius_Ady_1996 a răspuns:

Buna eu am intrat la profil mate-informatica sa vedem...ce colegi o sa am