| poxi a întrebat:

Sunt boboaca la liceul dimitrie bolintineanu din bolintin vale si vreau sa aflu si eu ce colegi am.De pe ce site pot afla? Ms. Funda

6 răspunsuri:
| schlau a răspuns:

Vrei colega, verisoara mea este acolo la stiinte ale naturii. O cheama Sandu Mihaela Elena( miki). Poate te intalnesti cu ea.(laughing spune-i ca am cautato)

| ion2015 a răspuns:

Sunt din liceu, baga id cristi_love_2010 in lista si iti dau eu detaliihappy

| SnicK a răspuns:

Vrei sa zic boboc...doamne

| Eva9610 a răspuns:

Poti intra pe site-ul www.admitere.edu.ro. acolo iti cauti numele si apesi pe profil si iti arata toti copii care au intrat la acel profil. Doar cum se numesc...

| ladygaga_9941 a răspuns:

Daca vrei sa afli colegi intra pe id meu gabita_iordache007, iti dau eu idbig grin