| anonim_4396 a întrebat:

Heeeei big grin

Deci... mie mi-a iesit media de admitere 7.53 si vreau sa stiu daca am sanse sa intru la un liceu care are media 7.87.
Liceul are 168 de locuri si 4 clase... Deci... Ce credeti?

Multumesc anticipat happy

9 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Poti avea sanse dar asteaptate si sa nu intri pentru ca anul acesta sunt note foarte mari.

| kzd a răspuns:

Pune-l, dar te anunt ca media anul asta o sa creasc si tu ai din start media mai mica pana si fata de ceva de anul trecut care a fost mai mica, deci nu stiu ce sa zic. oricum la liceele sub 8 se poate intampla orice nu e ca la cele de top unde media este constanta. pace!

| FaraSareDoi a răspuns:

Întrebare pusă puţin cam la mişto...
Păi tu crezi că ao vreo şansă ţinând cont de media de anul trecut? Anul acesta au fost examene simple pe lângă cele de anul trecut. Sincer, nu ai nici o şansă cu media aia. happy

| AxlRose a răspuns:

Eu cred ca esti proasta! La mate nu puteai sa iei sub 9 si la romana daca iei sub 8 nu ai drept de vot.SINCER! Dati foc, multumesc

| idcaboutyou a răspuns (pentru AxlRose):

Eu cred ca tu faci umbra pamantului degeaba. Era doar o intrebare nu te mai aprinde asa ca iei tu foc. Hai la revedere happy

| CM_CM_1988 a răspuns (pentru AxlRose):

Stii ca ceea ce ai zis, spune mai multe despre tine decat despre persoana in cauza?
Daca ai trait pana acum cu impresia ca esti inteligenta, tin sa te anunt ca te-ai inselat.
Cu media asta de 7 scrie mai corect decat tine si stie unde sa puna semnele de punctuatie.

| IoAlexandra a răspuns (pentru AxlRose):

Esti atat de desteapta incat te-ai facut de ras. "dati" se scrie "dati", dar la ce sa ma astept dupa comentariul jignitor pe care l-ai(sau "l-ai" ca sa intelegi si tu)lasat. Daca numesti o persoana "proasta" demonstrezi ca esti foarte pros crescut si nepoliticos(chiar obraznica). Nu ai dreptul sa judeti atata tipm cat tu insati nu sti sa scrii.
Daca tot vrei sa injuri fa-o gramatical, nu ca un agramat si analfabet.

| IoAlexandra a răspuns (pentru IoAlexandra):

*timp scuze. si dati se scrie cu cratima in contextul dat, dar a fost corectat de calculator.

| CM_CM_1988 a răspuns:

Eu zic sa incerci, dar ca a doua optiune sa pui neaparat un liceu cu media mai mica decat a ta, ca sa ai siguranta ca intri. Mie mi-a parut rau ca nu am dat la un liceu la care imi doream sa intru, din aceeasi cauza, ca mi-a fost teama.

Aplica! Ce poate sa se intample... decat sa iti para rau. Eventual, te poti transfera dupa.