| Laurre a întrebat:

Heeey! Am si eu o mica intrebare... dintre cei care sunt la liceul Gh. Lazar pe filo sau pe mate (indiferent) ati putea sa imi spuneti cateva pareri pro/ contra. Cum sunt profesorii, colectivul (am auzit ca e pe langa faptul ca e un liceu bun e si de fite big grin ) Astept raspunsuri! Have a nice day!

Răspuns Câştigător
| LauraaBlack a răspuns:

Bună Laurre! Eu pot să îţi spun că este un liceu foarte, foarte bun! Acolo este prietena mea cea mai bună la filologie. Ea spune că nu regretă că a ales acest liceu deoarece profesorii sunt foarte buni dar şi puţin exigenţi. Nu este un liceu de fiţe. Acum depinde şi de persoană cum se adaptează. După cum ştii, în fiecare liceu şi în fiecare clasă mai există câte un copil cu,, fiţe,,. Dar te pot asigura că nu sunt toţi aşa. Felicitări că ai ales acest liceu! Dacă nu ştii ce să alegi dintre mate si filologie, eu te sfătuiesc să alegi filologia. Este foarte interesant acest profil. Am înţeles că se face şi actorie. Acum depinde de gusturile tale. Sper că ţi.am fost de folos! Baftă în continuare! Pupici!

| Laurre explică (pentru LauraaBlack):

Multumesc mult de sfat! Eu sunt in a7-a acum si stii incerc sa caut mai din timp. Ideea e ca nu stiu ce sa aleg intre mate si filologie...adica imi plac amandoua, dar nu stiu care m-ar ajuta mai mult pe viitor! Inca o data multumesc si succes si tie. :*

2 răspunsuri:
| LauraaBlack a răspuns:

îmi dai fundiţăăă puppy dog eyes?