| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am o intrebare; stiti cumva cat costa un aparat dentar? am strungareata si vreau sa o rezolv sa-mi aproprii dinti. sau in alt mod? ce spuneti?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pret aparat dentar fix ceramic (ambele arcade) 1.300 euro
Pret aparat dentar fix metalic (ambele arcade) 1.000 euro
Pret aparat dentar lingual INCOGNITO (ambele arcade) 4.000 euro
Pret aparat dentar mobil (ambele arcade) 1.300 ron
http://www.aparatdentar.ro/? page_id=9
.cam acestea ar fi preturile! tie ti-ar lua cam 1000 de euro!
. oricum este destul de scump!

| kindness a răspuns:

Cati ani trebuie sa-l port?

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Mai intai trebuie sa te duci la stomatolog.nu sa intrbi pe tpu.Desntistul e in masura sa ti spuna ce trebuie sa faci si cat costa. sper ca te am ajutat.si succes! fundita?batting eyelashes

| alissa6 a răspuns:

Depinde, in jur de 5 milioane

| Raluciii_3242 a răspuns:

Eu am aparat dentar si am avut unul pentru am face strunga.Cred ca exista si care sa 'distruga' strunga si nu costa mai mult de 10 milioane: minim4-maxim 10.
Fundita pls:*:*:*:*

| katapaka a răspuns:

Du-te la ortodontist! happy Eu am dat pe el 30 de milioane si sus si jos, presupun ca strunga o ai sus, deci vreo 15 happy

| Moonsterr a răspuns:

Si eu trebuie sa port aparat si am dat cam 3000 pe el si oricum nu exista alt mod de ati indrepta dinti decat cu aparat...